Robert Pattinson Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen ne želi biti nova Angelina Jolie

2 posters

Ići dole

Kristen ne želi biti nova Angelina Jolie Empty Kristen ne želi biti nova Angelina Jolie

Počalji od simoida Čet Jul 01, 2010 11:39 pm

Kristen Stewart, zvijezda sage 'Sumrak', kaže da ne bi voljela biti uspješna kao planetarno poznata Angelina Jolie

Kristen (20) koja u sagi 'Sumrak' igra Bellu Swan otkrila je da ne bi voljela biti slavna kao ta prelijepa glumica.

Kristen je izjavila da bi rado zamijenila Angelinu u novom nastavku filma Wanted, no kaže da joj se ne sviđa taj teret slave kojem je izložena Jolie.

'Mislim da se ne bih voljela naći jednog dana u koži Angeline Jolie. Naravno da je riječ o jednoj od najljepših, najtalentiranijih, najuspješnijih i najboljih glumica svih vremena, ali nikad ne bih voljela biti toliko slavna. Stalno ste pod povećalom javnosti', kaže Kristen. Dodala je i da ne vidi ništa privlačno u životu celebsa.

'Nije mi jasno zašto su ljudi toliko opsjednuti slavnima. Ne sviđa mi se ideja da svi znaju sve o vama', rekla je Kristen koja je nedavno obojila kosu u svjetliju crvenkastosmeđu nijansu, a za tu je promjenu dobila samo pohvale.

Iako su se nedavno pojavile glasine da se Kristen želi što prije vjenčati s navodnim dečkom Robertom Pattinsonom, glumica ima sasvim drukčije stavove.

'Trenutno se ne želim udavati. Znam da postoje cure koje maštaju o danu vjenčanja od djetinjstva, no ja zbilja nisam jedna od njih',
simoida
simoida
Edward ti je decko
Edward ti je decko

Posts : 480
Location : tamo gdje je sve po mom

Nazad na vrh Ići dole

Kristen ne želi biti nova Angelina Jolie Empty Re: Kristen ne želi biti nova Angelina Jolie

Počalji od l.a.m.b. Sre Avg 04, 2010 6:10 am

Ne zeli ili ne moze? ^^
l.a.m.b.
l.a.m.b.
Edward i ti ste se poljubili
Edward i ti ste se poljubili

Posts : 319
Age : 31
Location : Highway To Hell

Nazad na vrh Ići dole

Kristen ne želi biti nova Angelina Jolie Empty Re: Kristen ne želi biti nova Angelina Jolie

Počalji od simoida Uto Avg 10, 2010 2:41 am

ha ha dobra opaska
simoida
simoida
Edward ti je decko
Edward ti je decko

Posts : 480
Location : tamo gdje je sve po mom

Nazad na vrh Ići dole

Kristen ne želi biti nova Angelina Jolie Empty Re: Kristen ne želi biti nova Angelina Jolie

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu