Robert Pattinson Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Susan Phiillips Elizabeth - Evin greh

Ići dole

 Susan Phiillips Elizabeth - Evin greh	 Empty Susan Phiillips Elizabeth - Evin greh

Počalji od -forgotten.child- Čet Jul 01, 2010 11:26 pm


Rat između Sjevera i Juga možda je završen za cijeli svijet, ali ne i za Kit Weston. Prerušena u mladica ona dolazi u New York ubiti Barona Caina, čovjeka koji stoji između nje i njezinoga voljenog doma u Južnoj Karolini. Ali Kit ne zna da je Cain prije svega ratni heroj pa tek onda njezin neprijatelj. No ne treba zaboraviti ni to da joj je on usto i zakonski skrbnik. Vjerujuci da je Kit muško, Cain joj nudi posao u svojoj konjušnici. On pojma nema u što se upušta, ali nece proci dugo dok ne otkrije istinu. Njegov vragoljasti konjušar je ljepotica ljubicastih ociju i snažne volje koja ga bezobzirno izluđuje. Dvoje tvrdoglavaca, dvoje strastvenih ljudi, dva protivnika nježnih duša naci ce se u bezobzirnom osobnom ratu. No u ljubavi ratovi se mogu dobiti jedino slatkom predajom...
Susan Elizabeth Phillips romanom Evin grijeh još je jednom dokazala da spada među najbolje američke autorice ljubavnih romana. Njezina nježna i emotivno duboko ispricana prica zasigurno ce oduševiti ljubitelje ljubavnih romana, baš kao i njezini prije objavljeni romani Ti si dobro znao tko sam ja, Najbolji komad, Šminkerica, Anđeoska ljubav, Dođi i poljubi me!, Rođeni šarmer, Komadić sna i drugi.
credits to www.poet-world.com
-forgotten.child-
-forgotten.child-
Twilight Mod
Twilight Mod

Posts : 35053
Age : 27

http://www.elizabethfansbalkan.forumotion.net

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu